Çoğu zaman kendimizi yeni bir kokuyu bir kurutma kağıdına hızlı bir şekilde püskürtürken ve o anda ve orada beğenip beğenmediğimize dair ani bir karar verirken buluruz.  Parfümün gerçekten bize uygun olup olmadığını anlamak için kendinize zaman vermek, imza kokunuzu bulmanın anahtarıdır.

Kokunun size gerçekten uygun olup olmadığını anlamak için kendinize zaman vermek, imza kokunuzu bulmanın anahtarıdır. “Hemen kokladığınız üst notalardan daha derin, daha uzun ömürlü temel notalara kadar tüm kokuyu gerçekten deneyimlemek için kendinize zaman tanıyın.

İmza kokunuz, sizi gerçekten tanımlayan bir kokudur. Kendi hakkınızda tam olarak ne söylemek istiyorsanız onu söyler. Kokuya doyamazsınız ve mevsimler geçtikçe ya da zaman içinde tarzınız değiştikçe, kendinizi tekrar tekrar bu özel kokuya dönerken bulursunuz. İmza kokunuz asla eskimez.

İmza kokunuz sizin karakterinizi ortaya koyan size özgü bir stile sahiptir. Doğru parfüm sizin dünya üzerindeki etkinizi ve hatta tüm tarzınızı şekillendirir.

Örneğin; zencefil, kakule, meyan kökü ve çikolata romantik duyguları harekete geçirmeye eğilimliyken, gül pozitifliği ve mutluluğu teşvik eder.

Parfümünüzün sizin hakkınızda ne söylemesini istediğinize karar verin ve imza kokunuzu keşfetmeye çok daha yakın olun…

  • Önce deneyin

  • Kokunuzun sizin hakkınızda ne söylemesini istediğinizi düşünün:

İmza kokunuzu seçmeden önce, sizin hakkınızda ne iletmesini istediğinizi biraz düşünün.

Kalabalığın arasından sıyrılmak mı istiyorsunuz yoksa daha gizli ve samimi bir şey mi arıyorsunuz?

Odada yürürken dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız, kokunun cesur doğasına kendinizi bırakabilirsiniz..

Aynı şekilde, eğlenceli, dışadönük kişiliğinizi iletmek için bir koku istiyorsanız, klasik bir kokuda teselli bulamazsınız, daha çok sıra dışı, deneysel ve duyusal canlandırıcı parfümlere yönelirsiniz.

  • Parfüm trendlerinin kurbanı olmayın

Koku ailelerini tanıyın: Kokuları keşfetmenin harika bir yolu, koku ailelerinden geçer. Her aile belirli bir mesaj verir ve hikayenizi en iyi şekilde anlatmanıza yardımcı olur.

Doğuya özgü ve baharatlı kokular, doğaları gereği çok daha sıcak ve ağır olma eğilimindedirler, kendilerini en iyi kış aylarına veya bir akşam kokusuna verirler.

Meyveli ve narenciye kokuları daha canlandırıcı ve kullanımı kolay olma eğilimindedir, bu da onları gündüz veya yaz ayları için ideal hale getirir.

Odunsu kokular doğada daha erkeksiyken, çiçek kokuları daha kadınsı olma eğilimindedir,

Ancak, hiç bir koku herhangi bir cinsiyete özgü değildir ve Althees F&F imza parfümlerinde tüm talepleriniz memnuniyetle karşılanır.

 

“Parfümeri dünyası yoruma açıktır ve güzelliği deneylerdedir.”

Kendi kurallarınızı oluşturmaktan korkmayın ve karşılığında sizi ve kişiliğinizi gerçekten temsil eden bir şey bulmak çok daha kolay hale gelecektir.